Náhradní klínové řemeny pro sekačky Al-ko

Potřebujete nový klínový řemen pro vaši sekačku Al-ko? Tady jste na správném místě! Nabízíme široký výběr klínových řemenů pro sekačky Al-ko. Klínové řemeny pro sekačky Al-ko jsou prověřeny, aby vydržely dostatečnou zátěž ve stroji na vašem trávníku. Najdete u nás i oblíbený klínový řemen pro Al-ko typů Classic 46 / 46BR/ 46BRE/ 47BRE, Highline 473SP/ 473SPE/46.3 (10 x 750Ld).

Alko náhradní díly nejvyšší kvality

Klínový řemen patří k nejprodávanějším náhradním dílům ze sortimentu Alko náhradních dílů. Veškeré Alko náhradní díly včetně klínových řemenů nabízíme v top kvalitě a za skvělé ceny. Klínový řemen pro sekačky Alko u nás pořídíte již od 75 Kč.

Všechny Alko náhradní díly máme na 99,9 % skladem a okamžitě po odeslání objednávky je připravujeme k expedici. Důvěřujte ověřenému prodejci Alko náhradních dílů – jsme na trhu již více než 25 let.

Náhradní díly pro sekačky Al-ko

Na sekačce se může porouchat nebo opotřebit spousta dalších věcí než jen klínový řemen. Proto Kasumex nabízí kompletní sortiment všech náhradních dílů pro sekačky Al-ko. Potřebujete pružinu, startovací rukojeť, vzduchový filtr, zapalovací svíčky nebo něco jiného? Vše pro svoji Al-ko sekačku najdete u nás. Výhodou je nízká cena, vysoká kvalita a možnost osobního odběru na naší provozovně v Brně. Objednejte si náhradní díly pro sekačky Al-ko ještě dnes.

 

Záznamy nebyly nalezeny...