O nás

Expert na náhradní díly slaví 25. narozeniny

25 let kvalitních náhradních dílů od firmy KasumexSpolečnost KASUMEX letos slaví čtvrtstoletí na trhu. Když jsme v roce 1994 firmu zakládali, netušili jsme, jakého úspěchu s ní dosáhneme. Během pětadvaceti let jsme se stali jedničkou na trhu v prodeji náhradních dílů. Potvrdit to mohou tisíce spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí a doporučují náš e-shop svým kamarádům a známým. V roce 2010 obdržel zakladatel společnosti KASUMEX Ismet Kasum prestižní ocenění Nejmanažer.

Zákazník je pán a to platí také u nás, v KASUMEXU. I po pětadvaceti letech neusínáme na vavřínech a snažíme se zlepšovat nejenom nabídku, ale také prodejní servis.

Neustále doplňujeme sortiment náhradních dílů o náhradní díly pro nové modely křovinořezů, pil a sekaček známých i méně známých značek.
Zakládáme si na rychlém vyřízení objednávky. Téměř všechny náhradní díly máme skladem a můžeme je tak okamžitě odesílat. Novinkou je také zasílání o stavu objednávky prostřednictvím SMS zpráv.

Závěrem bychom chtěli poděkovat vám, našim zákazníkům. Jen díky vám má smysl i nadále poskytovat takovou tradiční službu, jakou je prodej náhradních dílů. Rádi pomáháme všem odborníkům, kutilům i dalším nadšencům, kteří s pomocí našich součástek zachraňují své stroje.

Děkujeme!

Nabízíme náhradní díly na pily, křovinořezy a další produkty od značek Husqvarna, Oleomac, Stihl, Dolmar, Partner a Talon již od roku 1994.

Pokud vám schází nějaká součástka, je skoro jisté, že ji najdete u nás.

Patříme mezi přední dovozce a distributory náhradních dílů pro zahradní i lesní techniku.

 

Sklad a výdejna

Osobní odběr je možný pouze při platbě předem a po předchozí domluvě (počkejte na výzvu e-mailem k odběru zboží). DŮLEŽITÉ: Osobní odběr je možný pouze na základě vytvoření objednávky na našem e-shopu a následného obdržení informace, že je pro Vás zásilka připravena. V naší výdejně není možný volný prodej zboží - pouze výdej objednávek z e-shopu.


Více než 92 % zboží se nachází právě zde a je připraveno na okamžité předání nebo expedici k Vám.

 

Dočasná změna pracovní doby 4.–11. 10. 2019:
PO-PÁ: 8:00–16:00 h

Otevírací doba: PO-PÁ od 09.00 h - 17.00 h

 

Důležité: Prosíme, vyčkejte na informační e-mail, který obdržíte ve chvíli, kdy bude zásilka z našeho e-shopu připravena k odběru. Dříve výdejní místo nenavštěvujte, objednané zboží zde nebude dostupné k vyzvednutí. Naše pobočka slouží pouze pro výdej zásilek z e-shopu. Nákup na místě není možný.

 

VÝDEJ ZBOŽÍ od 09.00 h - 16.30 h

Kasumex - Sklad Brno - Náhradní díly na pily a křovinořezyKasumex náhradní díly na sekačky, křovinořezy a pily

 

 

Získali jsme ocenění Nejmanažer 2010

manazer02 manazer01

 

 

Kontakty

Zde najdete kontakty, na kterých je možné nás zastihnout:

Telefon: pouze v pracovní dny od 15:00 do 16:00, 
+420 720 993 741
Email: kasumex@seznam.cz

 

Kancelář, sklad-výdej zboží a sídlo společnosti


KASUMEX SPOL. S R.O.

Tyršova 1182,
664 42 Modřice

DODÁVÁME NÁHRADNÍ DÍLY KTERÉ NAHRAZUJÍ ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY VÝROBCŮ.

Kasumex - Náhradní díly Modřice - Brno

Jak k nám?

 

Autem

Zadejte si do navigace adresu: Tyršova 1182, 664 42 Modřice. Jedná se o skladový objekt - sídlíme v boxu č. 10.

Když pojedete z Brna po Vídeňské ulici, dále po E461 směrem na Vídeň, Mikulov a Znojmo, tak sjeďte vpravo směrem na Modřice. Poté ihned zabočte vlevo a najeďte na ulici Tyršova, kde sídlíme. Po hlavní silnici pokračujte stále rovně tak dlouho, než uvidíte budovu s velkými žlutými vraty. Zde odbočte vlevo a už nás uvidíte.

MHD

Brněnskou MHD je velmi snadné se k nám dostat, neboť u nás zastavují tramvaje.

Přijeďte tramvají č. 2 na zastávku Modřická cihelna. Potom se dejte podchodem a na druhé straně půjdete doleva a pak doprava. Následně jděte stále rovně a poté zabočte doleva. Poté ještě kousek rovně a po otočení doprava nás již uvidíte. Podívejte se na video, kde je těchto 5 minut pěšky názorně ukázáno. Těšíme se na Vás!

Kasumex - Provozovna - Osobní odběr - Modřice - Brno

Kasumex - Sklad náhradních dílů na motorové pily, křovinořezy a sekačky