O nás

Získali jsme osvědčení Rodinný podnik

Certifikát: Rodinný podnik Kasumex Kasumex: osvědčení / certifikát Rodinný podnik

Od roku 2021 jsme hrdými členy Registru rodinných podniků v ČR, vedeného Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR. S tím související osvědčení s názvem Rodinný podnik je pro nás motivací k pokračování v rodinném podnikání, kterým společnost KASUMEX vždy byla a doufejme, že vždy bude.

Jsme šťastni, že dokážeme skvěle fungovat nejen jako rodina, ale i jako rodinný podnik, který si vytvořil vlastní firemní hodnoty a firemní kulturu a že můžeme i nadále pokračovat v jejich udržování – nyní i s tímto osvědčením, které nám výrazně napomůže k tomu, abychom se jako rodinná firma mohli dále rozvíjet.

Osvědčení Rodinný podnik zároveň slouží i jako odznak zaštiťující kvalitu a etiku podnikání, což jsou vlastnosti, díky kterým jsou s námi zákazníci vždy spokojeni již více než 25 let.

 

Expert na náhradní díly slaví 25. narozeniny

25 let kvalitních náhradních dílů od firmy KasumexSpolečnost KASUMEX letos slaví čtvrtstoletí na trhu. Když jsme v roce 1994 firmu zakládali, netušili jsme, jakého úspěchu s ní dosáhneme. Během pětadvaceti let jsme se stali jedničkou na trhu v prodeji náhradních dílů. Potvrdit to mohou tisíce spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí a doporučují náš e-shop svým kamarádům a známým. V roce 2010 obdržel zakladatel společnosti KASUMEX Ismet Kasum prestižní ocenění Nejmanažer.

Zákazník je pán a to platí také u nás, v KASUMEXU. I po pětadvaceti letech neusínáme na vavřínech a snažíme se zlepšovat nejenom nabídku, ale také prodejní servis.

Neustále doplňujeme sortiment náhradních dílů o náhradní díly pro nové modely křovinořezů, pil a sekaček známých i méně známých značek.
Zakládáme si na rychlém vyřízení objednávky. Téměř všechny náhradní díly máme skladem a můžeme je tak okamžitě odesílat. Novinkou je také zasílání o stavu objednávky prostřednictvím SMS zpráv.

Závěrem bychom chtěli poděkovat vám, našim zákazníkům. Jen díky vám má smysl i nadále poskytovat takovou tradiční službu, jakou je prodej náhradních dílů. Rádi pomáháme všem odborníkům, kutilům i dalším nadšencům, kteří s pomocí našich součástek zachraňují své stroje.

Děkujeme!

Nabízíme náhradní díly na pily, křovinořezy a další produkty od značek Husqvarna, Oleomac, Stihl, Dolmar, Partner a Talon již od roku 1994.

Pokud vám schází nějaká součástka, je skoro jisté, že ji najdete u nás.

Patříme mezi přední dovozce a distributory náhradních dílů pro zahradní i lesní techniku.

 

Sklad a výdejna

Osobní odběr je možný pouze při platbě předem a po předchozí domluvě (počkejte na výzvu e-mailem k odběru zboží). DŮLEŽITÉ: Osobní odběr je možný pouze na základě vytvoření objednávky na našem e-shopu a následného obdržení informace, že je pro Vás zásilka připravena. V naší výdejně není možný volný prodej zboží - pouze výdej objednávek z e-shopu.


Více než 92 % zboží se nachází právě zde a je připraveno na okamžité předání nebo expedici k Vám.

 

Dočasná změna pracovní doby 4.–11. 10. 2019:
PO-PÁ: 8:00–16:00 h

Otevírací doba: PO-PÁ od 09.00 h - 16.00 h

 

Důležité: Prosíme, vyčkejte na informační e-mail, který obdržíte ve chvíli, kdy bude zásilka z našeho e-shopu připravena k odběru. Dříve výdejní místo nenavštěvujte, objednané zboží zde nebude dostupné k vyzvednutí. Naše pobočka slouží pouze pro výdej zásilek z e-shopu. Nákup na místě není možný.

 

VÝDEJ ZBOŽÍ od 09.00 h - 16.30 h

Kasumex - Sklad Brno - Náhradní díly na pily a křovinořezyKasumex náhradní díly na sekačky, křovinořezy a pily

 

 

Získali jsme ocenění Nejmanažer 2010

manazer02 manazer01

 

 

Kontakty

Zde najdete kontakty, na kterých je možné nás zastihnout:

Telefon: pouze v pracovní dny od 13:30 do 15:00, 
+420 720 993 741
Email: kasumex@seznam.cz

 

Kancelář, sklad-výdej zboží a sídlo společnosti


KASUMEX SPOL. S R.O.

Tyršova 1182,
664 42 Modřice

DODÁVÁME NÁHRADNÍ DÍLY KTERÉ NAHRAZUJÍ ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY VÝROBCŮ.

Kasumex - Náhradní díly Modřice - Brno

Jak k nám?

 

Autem

Zadejte si do navigace adresu: Tyršova 1182, 664 42 Modřice. Jedná se o skladový objekt - sídlíme v boxu č. 10.

Když pojedete z Brna po Vídeňské ulici, dále po E461 směrem na Vídeň, Mikulov a Znojmo, tak sjeďte vpravo směrem na Modřice. Poté ihned zabočte vlevo a najeďte na ulici Tyršova, kde sídlíme. Po hlavní silnici pokračujte stále rovně tak dlouho, než uvidíte budovu s velkými žlutými vraty. Zde odbočte vlevo a už nás uvidíte.

MHD

Brněnskou MHD je velmi snadné se k nám dostat, neboť u nás zastavují tramvaje.

Přijeďte tramvají č. 2 na zastávku Modřická cihelna. Potom se dejte podchodem a na druhé straně půjdete doleva a pak doprava. Následně jděte stále rovně a poté zabočte doleva. Poté ještě kousek rovně a po otočení doprava nás již uvidíte. Podívejte se na video, kde je těchto 5 minut pěšky názorně ukázáno. Těšíme se na Vás!

Kasumex - Provozovna - Osobní odběr - Modřice - Brno

Kasumex - Sklad náhradních dílů na motorové pily, křovinořezy a sekačky