O nás

Expert na náhradní díly – více než čtvrt století spolehlivosti!

Již od roku 1994 pomáháme odborníkům, kutilům a dalším nadšencům zachraňovat své stroje. Můžeme se proto pyšnit jak dlouhou historií, tak i bohatými zkušenostmi na trhu.

Když jsme tehdy společnost KASUMEX zakládali, netušili jsme, jakého úspěchu s ní dosáhneme. Během následujících let jsme se stali jedničkou na trhu v oblasti prodeje náhradních dílů na zahradní a lesní techniky a toto prvenství si držíme dodnes. To potvrzují i tisíce našich spokojených zákazníků, kteří se k nám stále vrací a doporučují náš e-shop svým přátelům a známým.

V roce 2010 obdržel zakladatel společnosti Ismet Kasum prestižní ocenění Nejmanažer, což bylo také oceněním naší dlouholeté snahy a oddanosti v tomto oboru. Tyto úspěchy by však nebyly možné bez našich vážených zákazníků. Věříme totiž v jednoduchý princip – zákazník vždy na prvním místě. I po všech těchto úspěšných letech se však nezastavujeme a i nadále se snažíme rozšiřovat jak nabídku produktů, tak i naše služby.

Neustále proto do sortimentu přidáváme nové modely náhradních dílů křovinořezů, pil a sekaček, a to jak od známých, tak i méně známých značek.

Klíčovým prvkem je pro nás rychlost a efektivita. Téměř všechny náhradní díly máme skladem, což nám umožňuje rychlé zpracování objednávek a okamžité odeslání zásilek.

Závěrem bychom proto rádi a upřímně poděkovali zejména vám, našim váženým zákazníkům. Díky vám jsme totiž tam, kde jsme a bez vaší podpory a důvěry bychom nemohli dělat to, co nás tak baví – poskytovat tradiční službu, jakou je prodej náhradních dílů. Jsme nesmírně hrdí na to, že již takovou dobu můžeme pomáhat odborníkům, kutilům i všem nadšencům, kteří díky našim součástkám zachraňují své stroje a vdechují jim nový život.

Děkujeme za vaši dlouholetou podporu.

Získali jsme osvědčení Rodinný podnik

Od roku 2021 jsme hrdými členy Registru rodinných podniků v ČR, vedeného Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR. S tím související osvědčení Rodinný podnik je pro nás motivací k pokračování v rodinném podnikání, kterým společnost KASUMEX vždy byla a doufejme, že vždy bude.

Se skvělými firemními hodnotami a kulturou můžeme i nadále pokračovat v jejich udržování – nyní i s tímto osvědčením, které nám výrazně pomůže k tomu, abychom se jako rodinná firma mohli dále rozvíjet.

Osvědčení Rodinný podnik zároveň slouží i jako odznak zaštiťující kvalitu a etiku podnikání. , což jsou vlastnosti, díky kterým jsou s námi zákazníci vždy spokojeni již více než 25 let. Tyto hodnoty jsou pro nás klíčové a přispívají k tomu, že naši zákazníci jsou s námi spokojeni již více než 25 let.

Jsme vděční za vaši podporu a těšíme se na další společnou cestu v rámci našeho rodinného podnikání.

Jak se k nám dostanete

Projekt Kreativní vouchery ve společnosti KASUMEX, spol. s r.o.

Získali jsme ocenění Nejmanažer 2010