Startéry a náhradní díly startérů do sekačky

V této kategorii najdete široký sortiment startérů do sekačky různých značek včetně oblíbeného startétu na sekačku HECHT. Nechybí ani náhradní díly pro startér do sekačky, jako je třeba kryt startéru.

Jak vybírat startér sekačky

Startéry se na našem e-shopu vybírají velmi snadno. V detailu každého z produktů totiž najdete kvalitní fotografii a také veškeré podrobnější informace. Startér sekačky proto můžete vybírat podle kódu, podle kompatibility s jednotlivými stroji nebo podle obrázku.

Pokud si nejste jisti výběrem správného startéru sekačky, neváhejte a ozvěte se nám na e-mail kasumex@seznam.cz. Rádi vám poradíme, který ze startérů je vhodný právě pro vás. 

Nejoblíbenější startéry z této kategorie 

Zajímá vás, který startér sekačky u nás patří k těm nejprodávanějším? Vedle startéru na sekačku Hecht jsou u nás oblíbené také startéry Honda, Faworyt nebo Sterwins. Z naší rozsáhlé nabídky si vhodný startér na sekačku vybere každý.

Ceny startérů

Startér sekačky patří k dražším náhradním dílům a Kasumex se snaží startéry zákazníkům nabízet za co nejpříjemnější ceny. Startér sekačky u nás proto můžete pořídit již od 97 Kč. 

Potřebujete také startovací pružinu sekačky nebo další náhradní díly?

Startér sekačky je potřeba doplnit také dalšími funkčními náhradními díly. Jedním z nich je například startovací pružina sekačky. Tu si můžete vybrat v samostatné kategorii. Na Kasumexu najdete také řadu dalších náhradních dílů pro sekačky všech značek. 

Startéry a náhradní díly startérů do sekačky

Proč si pořídit startér sekačky právě u Kasumexu

  • Startéry máme skladem
  • Zásilky odesíláme každý den
  • Možnost osobního odběru v Brně
  • Pohodlná a bezpečná platba kartou nebo přes Google Pay
  • Levnější doručení přes službu Zásilkovna

 

Objednejte si třeba oblíbený startér sekačky Hecht nebo jakýkoliv z dalších produktů od Kasumexu ještě dnes a přidejte se k tisícům našich spokojených zákazníků.

 

Nejprodávanější

25
12951251295
Značky
 

Stránka 1 z 3 - 42 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 42 položek celkem