Nosné popruhy na křovinořezy

Prodáváme náhradní nosné popruhy na křovinořezy (pro Oleo-Mac a další značky). Máme nosné popruhy jednoduché, comfort i profesionální.

K čemu je dobrý popruh na křovinořez

Popruh na křovinořez vám jednoznačně ulehčí práci. Nejen že na sebe přenese část váhy stroje, ale také nebudete muset křovinořez neustále pokládat na zem v případě potřeby. Popruh křovinořezu zajistí maximální pohodlí a bezpečnost při řezání. Určitě by neměl chybět profesionálům, kteří s křovinořezem pracují denně. Hodí se ale také pro ty, co křovinořez používají nárazově při práci okolo domu nebo na chatě či chalupě.

Jak vybrat popruh křovinořezu

Popruh křovinořezu se obvykle vyrábí v univerzálním rozměru, který je vhodný pro stroje různých značek. V této kategorii máme v nabídce i popruhy na křovinořez značkové, které mají speciální design pro určitý model. Pořiďte si u nás třeba:

  • popruh na křovinořez Hecht, 
  • popruh na křovinořez Husqvarna,
  • popruh na křovinořez Stihl
  • a další.

Popruh na křovinořez ve variantě comfort a profi je určený pro dlouhodobější, profesionální používání. Vyberte si podle svých preferencí a zpříjemněte si práci.

Proč pořídit popruh křovinořezu na Kasumexu?

Nechoďte pro popruh na křovinořez do Mountfieldu nebo jiných hobby obchodů. Vyberte si z pohodlí domova nejen popruh křovinořezu, ale třeba také náhradní díly pro křovinořez či další zahradní stroje. Všechny produkty za skvělé ceny vám doručíme až ke dveřím, na pobočky Zásilkovny nebo GLS Parcelshop. Zásilku si také můžete vyzvednout zdarma osobně na naší brněnské výdejně.

Nezapomeňte na ochranné pomůcky

Popruh na křovinořez vám sice ulehčí práci, vždy je ale důležité se při ní dostatečné chránit. Nutností jsou například ochranné rukavice a také ochrana zraku i sluchu. Vyberte si ochranné pomůcky, kterou budou vyhovovat vašim představám ve speciální kategorii.

 

Nejprodávanější

115
6421115642
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem