Oleje na řetězy motorových pil

Základem dobře fungující motorové pily je její pravidelná údržba. V této kategorii můžete pořídit olej na řetěz motorové pily, s jehož pomocí prodloužíte životnost řezání a s nímž vám práce půjde lépe od ruky. Objednejte si olej do pily ještě dnes a přidejte se k tisícům spokojených zákazníků Kasumexu.

K čemu slouží olej na řetěz motorové pily?

Olej na řetěz pily je určený k pravidelné aplikaci do nádrže na olej, který má každá motorová pila. Stav oleje do pily je třeba pravidelně kontrolovat a v případě potřeby ihned doplnit. 

Jaký olej do motorové pily Husqvarna?

Olej na řetěz motorové pily má obvykle univerzální použití. Lze jej proto používat jako olej do motorové pily Husqvarna i jako olej do pily jiných značek. V naší nabídce najdete také oblíbený 2T olej určený pro dvoutaktní motory. Pokud si nejste jisti, zda je pro vaši motorovou pilu vhodný olej 2T nebo klasický olej na řetěz motorové pily, neváhejte nás kontaktovat na e-mail kasumex@seznam.cz – budeme se snažit vám odpovědět co nejdříve.

Proč si pořídit olej na řetěz motorové pily od Kasumexu

  • Téměř každý olej do pily máme na skladě a můžeme jej začít ihned chystat k odeslání
  • Zásilky odesíláme každý den a tak můžete mít olej na řetěz pily brzy u sebe
  • Rádi poradíme s výběrem 
  • Nabízíme několik možností dopravy včetně osobního odběru v Modřicích u Brna (dostupné i MHD) nebo zaslání na pobočky Zásilkovny
  • Platit můžete na dobírku, kartou online nebo prostřednictvím okamžité platby Apple Pay
  • Doručujeme i na Slovensko

Hledám náhradní díly na motorové pily

Kromě kvalitního 2T oleje nebo klasického oleje do pily u nás můžete pořídit také stovky náhradních dílů pro motorové pily všech značek. Zajímá vás, co dalšího máme v nabídce? Prohlédněte si kategorii náhradních dílů na sekačky nebo třeba náhradních dílů na zahradní traktory a doplňte svůj nákupní košík o potřebné součástky.

Olej do motorové pily
Olej do motorové pily
Olej do pily
Olej pro mazání pily
Olej na řetěz pily
Olej pro mazání řetězu
 
34
485134485
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem