Unašeč nože sekačky, zahradní traktory

V této kategorii můžete pohodlně vybírat a nakupovat unašeče nože do sekačky. V našem sortimentu najdete unašeč nože sekačky Husqvarna, unašeč nože sekačky Oleo-Mac, unašeč nože sekačky Castel Garden, unašeč nože sekačky Stiga a mnoho dalších unašečů pro sekačky jiných značek. Objednejte si ten pravý unašeč nože sekačky ještě dnes a přidejte se k tisícům našich spokojených zákazníků.

K čemu unašeč nože sekačky slouží?

Unašeč nože sekačky je nezbytnou součástí stroje. Spojuje totiž žací stroj s motorem. V případě poškození je nutné jej okamžitě vyměnit, aby nedošlo k poškození dalších částí. 

Jak vybírat unašeč nože sekačky

V detailu každého unašeče nože sekačky najdete model a značku stroje, se kterým je kompatibilní (např. unašeč nože sekačky Husqvarna LB48, LC48, LC353 atd.). Nemusíte se tedy obávat, že by náhradní díl na vaši sekačku nepasoval. Je běžné, že některý unašeč nože sekačky je vhodný pro více modelů stroje téže značky. Najít u nás můžete také univerzální unašeč nože do sekačky pasující do více strojů.

Výměna unašeče nože sekačky

Výměna unašeče nože do sekačky nepatří k nejsnadnějším úkonům, ale lze jej zvládnout i doma. Pokus si s výměnou unašeče nože do sekačky nevíte rady, doporučujeme výměnu nechat na odborníkovi. Na internetu zároveň najdete mnoho návodů a videí o výměně unašeče nože sekačky. Obvykle stačí unašeč nože sekačky vyšroubovat a nahradit jej novým. 

Nevíte si rady s výběrem?

Jsme tu pro vás. Ať už potřebujete unašeč nože sekačky Husqvarna, unašeč nože sekačky Oleo-Mac, unašeč nože sekačky Castel Garden, unašeč nože sekačky Stiga nebo unašeč pro jinou značku, rádi vám poradíme. Neváhejte nás kontaktovat nebo použijte tlačítko Dotaz, které najdete u každého z produktů.

Proč si objednat unašeč nože do sekačky od Kasumexu?

  • Většinu unašečů nožů do sekaček všech značek máme skladem a můžeme je ihned odeslat
  • Nabízíme bezplatný osobní odběr na výdejně v Brně-Modřicích
  • Rádi poradíme s výběrem
  • Získali jsme prestižní ocenění Rodinný podnik a Ověřeno zákazníky
  • Vybrat si můžete z několika typů dopravy včetně Zásilkovny
 
96
12351961235
Značky
 
 
 

Stránka 1 z 4 - 77 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 77 položek celkem