Napínací šrouby pro motorové pily

K napnutí řetězu je potřeba kvalitní napínací šroub. Právě takový si můžete vybírat v této kategorii. Máme pro vás napínací šrouby pro napnutí řetězu motorové pily Husqvarna, Oleo-Mac, Hecht, Dolmar, Makita, Stihl a dalších. Vyberte si správný napínací šroub ještě dnes a mějte vždy správně napnutý řetěz pro efektivní a bezpečnou práci.

Proč se povoluje řetěz na pile?

Důvodem povoleného řetězu na pile je obvykle neutažený napínací šroub. Pokud napínací šroub na vaší pile není funkční a stále musíte řešit napínání řetězu, pořiďte si nový, kvalitní šroub z naší nabídky.

Jak na napnutí řetězu motorové pily

Pokud pila nepracuje tak, jak bychom si představovali, není potřeba ihned přistupovat k výměně řetězu motorové pily. Možná pomůže jen lehce upravit nastavení stroje.

Napínání řetězu by se mělo provádět před každým použitím stroje – jedině tak dokážeme zajistit, že řetěz na pile správně sedí. Nezapomeňte také pravidelně doplňovat olej.

Napínání řetězu řídí napínací šroub pily. Napnutí řetězu motorové pily do správné úrovně dosáhneme právě jeho otáčením. Řetěz by neměl být ani příliš napnutý, ani příliš volný. Správné nastavení zkontrolujeme tak, že za řetěz krátce zatáhneme a poté jej pustíme. Pokud se vrátí do požadované polohy v drážce lišty, provedli jsme napínání řetězu správně.

Návod na napnutí řetězu najdete v příručce k vašemu stroji a s trochou šikovnosti i na internetu. Vyzkoušejte si třeba napnutí řetězu motorové pily Husqvarna s pomocí instruktážního videa na webových stránkách výrobce.

Jak vybrat napínací šroub pro správně napnutý řetěz

V detailu každého produktu najdete model motorové pily, pro který je určený. Pokud si s výběrem nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme s pořízením správného šroubu pro napnutí řetězu motorové pily všech značek. 

Proč chtít šroub pro napínání řetězu od Kasumexu?

  1. Máme sortiment pro napínání řetězu pil různých výrobců.
  2. Většinu šroubů máme skladem a po přijetí vaší objednávky je můžeme ihned začít chystat k odeslání.
  3. Poradíme vám s výběrem i s nákupem potřebných náhradních dílů.
  4. Můžete využít bezplatný osobní odběr v Brně nebo různé typy dopravy,
  5. Získali jsme ocenění Ověřeno zákazníky od společnosti Heureka.
 

Nejprodávanější

44
605144605
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 36 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 36 položek celkem