Baterie na zahradní traktory (akumulátory)

Je čas vybrat a objednat nové baterie do zahradního traktoru. Nabízíme hned několik nejpoužívanějších baterií skladem. Pojďte si vybrat. E-shop Kasumex je tu k Vašim službám.

Baterie pro zahradní traktory na jedno kliknutí

Hledáte baterii pro zahradní traktor? Máme pro vás rychlé řešení. Stačí si zde na našem e-shopu vybrat tu správnou baterii, kterou potřebujete, a o zbytek už se postaráme. Vše zabalíme a co nejrychleji doručíme až k vám.

Traktorové baterie jsou určeny k napájení motoru a dalších elektrických součástí traktoru. Obvykle se vyrábějí s olověnými články, ale některé modely používají lithiové nebo nikl-metalhydridové (NiMH). Baterie je u většiny traktorů umístěna v motorovém prostoru, některé modely však mají pro baterii samostatné místo pouze pro traktorovou baterii.

Chcete náhradu za svou starou traktorovou baterii? Už nemusíte hledat dál.

Nejlepší baterie do zahradního traktoru je ta, která udrží váš traktor v chodu - tedy odpovídá specifikaci vašeho traktoru. Nabízíme baterie pro všechny typy traktorů, od sekaček na trávu až po zahradní traktory. Traktorové baterie, které prodáváme, jsou navrženy tak, aby byly silné a odolné. Proč? Protože víme, jak důležité je mít spolehlivou baterii, která vás nezklame, když ji nejvíce potřebujete.

Baterie do zahradního traktoru dle specifikace

Baterie pro zahradní traktory jsou nezbytností pro ty, kteří chtějí každoročně tuto zahradní a lesní mechanizaci používat - startovat. Dobrá baterie zajistí dostatek energie pro motor i veškerou elektroniku ve vašem stroji. Pokud chcete, aby vaše zařízení vydrželo co nejdéle a bylo spolehlivé, je důležité se ujistit, že máte kvalitní baterii.

Nemusíte se bát o svůj zahradní traktor, že byste nenastartovali. Pomůžeme vám najít tu správnou baterii pro potřeby vašeho zahradního traktoru.

Hezky posekaný trávník = poslání

Váš trávník je vaším posláním a my jsme tu, abychom vás podpořili! Na našem e-shopu najdete vysoce kvalitní baterie pro traktor, které vám pomohou se spolehlivým startováním za jakýchkoli podmínek. Běžně je potřeba být připraven/a se zahradním traktorem na jaře - začíná sezóna sekání trávy, potom přes léto a nakonec podzimní údržba zahrady před zimou.

 

Nejprodávanější

875
198618751986
Značky

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem