Nože dle velikosti: Nůž do sekačky 48 cm

Potřebujete nový nůž do sekačky? V této kategorii můžete vybírat nůž do sekačky 48 cm dlouhý. Tyto nože jsou určeny například pro sekačky značek World, AL-KO, Oleo Mac, Castel Garden, Husqvarna a dalších. Vyberte si žací nůž do sekačky ještě dnes a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům.

Jak vybírat náhradní nůž do sekačky?

Pro snadnější výběr jsme pro vás žací nože do sekačky roztřídili podle rozměrů. V této kategorii tedy najdete pouze nože o velikosti 48 cm. Nevíte, jakou délku náhradního nože do sekačky byste měli vybrat? Doporučujeme se orientovat podle stávajícího nože ve vaší sekačce. Pozor: délka se měří úhlopříčně! Nově zvolený žací nůž do sekačky by měl odpovídat velikosti původního, popřípadě jej nepřesahovat o více než 1–1,5 cm. 

V názvu produktu se obvykle uvádí, pro jaký stroj je nůž do sekačky 48 cm vhodný (např. nůž do sekačky 32 cm pro Husqvarnu LB48). Díky tomu snadno vyberete přesně padnoucí náhradní díl a budete moci brzy pokračovat v sečení.

Pokud si s výběrem nože do sekačky nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit.

Jak udržovat nůž do sekačky v kondici

nůž do sekačky 48 cm
Nůž do sekačky: 48 cm

Žací nůž do sekačky je třeba pravidelně brousit, aby měla sekačka konstantní výkon. Naostření nože provádí v každém specializovaném servisu. Pokud se vám nechce zařizovat ostření, není nic snadnějšího než vybrat si náhradní nůž do sekačky na Kasumexu.

Potřebuju žací nůž do sekačky jiné velikosti

Nenašli jste zde náhradní nůž do sekačky vhodný pro váš stroj? Zkuste si prohlédnout další kategorie:

 

Hledal by se vám náhradní nůž do sekačky lépe podle značky? Navštivte požadovanou kategorii: nože do sekačky Alko, Alpina, Castel Garden, Castorama, Dolmar, Makita, Hecht, Honda, Husqvarna, McCulloch, MTD, Nac, Oleo Mac, Efco, Partner, Poulan, Solo, Stiga, Viking.

Proč si vybrat náhradní nůž do sekačky 48 cm na Kasumexu?

  • Většinu náhradních dílů včetně nožů do sekačky v různých velikostech máme skladem.
  • Zvolit si můžete z několika druhů dopravy včetně osobního odběru v Brně zdarma.
  • K objednávce nad 2000 Kč automaticky získáváte dopravu zdarma.
  • Rádi vám pomůžeme s výběrem správných náhradních dílů pro sekačky i s čímkoliv dalším.
 

Nejprodávanější

242
7751242775
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem