Žací struny do křovinořezu

Struna do křovinořezu Žací struna do křovinořezu nebo vyžínače je klíčovým prvkem pro účinné sečení trávy. Sháníte-li žací strunu, vyberte si v této kategorii eshopu Kasumex. Najdete u nás žací struny různých barev, průměrů i průřezů.

Struna do křovinořezu musí něco vydržet, proto nabízíme široký výběr pouze z těch nejodolnějších strun do křovinořezu na trhu (struny do křovinořezu Nevada, Tecomec a další). Struny do křovinořezu vybírejte podle délky, průměru - viz dále - najdete zde celého průvodce výběrem struny do křovinořezu:

Tipy pro výběr struny do křovinořezu

  • Vhodný průměr žací struny zpravidla najdete v návodu k použití svého stroje nebo strunové hlavy. Nikdy nepoužívejte silnější strunu, než předepisuje výrobce křovinořezu či vyžínače. Mohli byste tak způsobit přetížení stroje, zvýšení spotřeby paliva i mechanického opotřebení. Nadměrný průměr struny nejspíše neprospěje ani učinnosti sečení.
  • Délka jednoho navinutí struny by měla být v dokumentaci rovněž uvedena. Doporučujeme mít vždy dostatečnou rezervu, protože struna se při sečení poměrně rychle spotřebovává.
  • Průřez struny můžete vybrat dle vlastních preferencí. Žací struny s kulatým profilem mají vyšší životnost, zatímco ty hranaté vynikají mírně lepší účinností sečení.
 
36
66801366680

Stránka 1 z 2 - 88 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 88 položek celkem