Žací struny do sekačky / křovinořezu

Struna do křovinořezu Žací struna do křovinořezu nebo vyžínače je klíčovým prvkem pro účinné sečení trávy. Sháníte-li žací strunu, vyberte si v této kategorii eshopu Kasumex. Najdete u nás žací struny různých barev, průměrů i průřezů.

Struna do křovinořezu musí něco vydržet, proto nabízíme široký výběr pouze z těch nejodolnějších strun do křovinořezu na trhu (struny do křovinořezu Nevada, Tecomec a další). Struny do křovinořezu vybírejte podle délky, průměru - viz dále - najdete zde celého průvodce výběrem struny do křovinořezu:

Tipy pro výběr struny do křovinořezu

  • Vhodný průměr žací struny zpravidla najdete v návodu k použití svého stroje nebo strunové hlavy. Nikdy nepoužívejte silnější strunu, než předepisuje výrobce křovinořezu či vyžínače. Mohli byste tak způsobit přetížení stroje, zvýšení spotřeby paliva i mechanického opotřebení. Nadměrný průměr struny nejspíše neprospěje ani učinnosti sečení.
  • Délka jednoho navinutí struny by měla být v dokumentaci rovněž uvedena. Doporučujeme mít vždy dostatečnou rezervu, protože struna se při sečení poměrně rychle spotřebovává.
  • Průřez struny můžete vybrat dle vlastních preferencí. Žací struny s kulatým profilem mají vyšší životnost, zatímco ty hranaté vynikají mírně lepší účinností sečení.

 

A proč si vybrat strunu do křovinořezu právě na Kasumex.cz? Díky vysokokapacitním prostorům máme většinu zboží skladem. Vám zvolená struna do křovinořezu je tak obvykle připravena k okamžitému odeslání. Každý zákazník má proto zásilku brzy u sebe a může pokračovat v práci. Struny do křovinořezu je také možné vyzvednout osobně na naší prodejně v Brně-Komárově.

Žací struny do sekaček různých druhů

Na našem e-shopu pohodlně nakoupíte žací struny do sekaček nejrůznějších druhů. Zejména prodáváme žací struny do křovinořezů, ale i do své strunové sekačky zde seženete spousta strun. Žací struny do sekaček od Kasumexu jsou spolehlivé a bude se Vám s nimi krásně sekat.

Kupte si strunu do sekačky i do zásoby - určitě se bude dříve nebo později hodit.

 

 
36
66801366680

Stránka 1 z 2 - 83 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 83 položek celkem