Karburátory a díly na sekačky

Hledáte karburátory, membrány na karburátory nebo jiné díly na sekačky? Jste tu správně. V této kategorii najdete kvalitní karburátory, těsnění (membrány) do karburátoru a další díly s nimi související. K  nejoblíbenějším produktům patří například opravný kit karburátoru Briggs & Stratton.

Pokud vaše sekačka nefunguje tak, jak má, a nepomohlo vyčistit stávající karburátor, je vhodné jej vyměnit za nový. Karburátor do sekačky a další náhradní díly, které prodlouží životnost vašeho zahradního stroje, pořídíte na e-shopu Kasumex již od 14 Kč. Pokud si nevíte rady s výběrem správného karburátoru nebo jiného náhradního dílu, neváhejte nás kontaktovat na kasumex@seznam.cz.

Široká nabídka karburátorů od Kasumexu

Karburátory na sekačky najdete v této kategorii, Kasumex má toho pro vás ale daleko více. Nabízíme vám také kvalitní a prověřené karburátory na motorové pily různých značek. Zajímá-li vás kompletní nabídka karburátorů od Kasumexu, najdete ji zde.

Veškeré karburátory z této kategorie i z další nabídky karburátorů pro vás máme skladem. Karburátor, který si u nás objednáte, vám odešleme v co nejkratším možném termínu. Karburátory i další náhradní díly si můžete přijít vyzvednout také do výdejního skladu Kasumexu v Brně-Komárově.

 

 
14
17391141739
Značky

Stránka 1 z 1 - 25 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 25 položek celkem