Náhradní díly pro Homelite

Homelite náhradní dílyV této kategorii najdete Homelite náhradní díly přesně sedící na typ vašeho stroje Homelite. Potřebuje vaše motorová pila Homelite nový píst, válec, kladku nebo jiný náhradní díl? Tohle všechno a ještě mnoho dalších Homelite náhradních dílů najdete níže. Ušetřete za servis Homelite, pořiďte si nový náhradní díl u nás!

Motorová pila Homelite, filmová legenda

Homelite je legendární značka zahradní techniky, jejíž motorové pily jsou už po desetiletí populární po celém světě a známé dokonce i ze slavných hororových filmů. Kromě toho Homelite vyrábí křovinořezy, fukary na listí nebo plotostřihy.

Firma Homelite vyrobila první model elektrické motorové pily již v roce 1946. V průběhu šedesátých let se pak americký Homelite stal jedním z největších producentů motorových pil na světě. Motorovu pilu Homelite XL-12 jste mohli vidět například i ve filmech The Evil Dead nebo na plakátu k filmu Masakr v Texasu. 

Stroje Homelite jsou sice vyhlášené svou spolehlivostí, pokud ale přesto potřebujete náhradní díly Homelite, vyberte si v této kategorii e-shopu Kasumex.

 

 
48
15861481586
Značky

Stránka 1 z 1 - 39 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 39 položek celkem