Náhradní díly pro Homelite

V této kategorii najdete Homelite náhradní díly přesně sedící na typ vašeho stroje Homelite. Potřebuje vaše motorová pila Homelite nový píst, válec, kladku nebo jiný náhradní díl? Tohle všechno a ještě mnoho dalších Homelite náhradních dílů najdete níže. Ušetřete za servis Homelite, pořiďte si nový náhradní díl u nás!

Motorová pila Homelite, filmová legenda

Homelite náhradní dílyHomelite je legendární značka zahradní techniky, jejíž motorové pily jsou už po desetiletí populární po celém světě a známé dokonce i ze slavných hororových filmů. Kromě toho Homelite vyrábí křovinořezy, fukary na listí nebo plotostřihy.

Firma Homelite vyrobila první model elektrické motorové pily již v roce 1946. V průběhu šedesátých let se pak americký Homelite stal jedním z největších producentů motorových pil na světě. Motorovu pilu Homelite XL-12 jste mohli vidět například i ve filmech The Evil Dead nebo na plakátu k filmu Masakr v Texasu. 

Stroje Homelite jsou sice vyhlášené svou spolehlivostí, pokud ale přesto potřebujete náhradní díly Homelite, vyberte si v této kategorii e-shopu Kasumex.

 

 

Nejprodávanější

65
15861651586
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 36 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 36 položek celkem