Systém velkoobchodního slevového programu a pravidla spolupráce

Registrovaní uživatelé: Pouze registrovaní uživatelé mají nárok na účast v našem velkoobchodním slevovém programu.

Slevy podle ročního odběru: Velikost slevy závisí na vašem ročním objemu nákupů. Slevové skupiny jsou rozděleny následovně:

Zákaznická sleva max. 10 % roční odběr nad 10.000 Kč
Zákaznická sleva max. 15 % roční odběr nad 30.000 Kč
Zákaznická sleva max. 20 % roční odběr nad 60.000 Kč
Zákaznická sleva max. 25 % roční odběr nad 100.000 Kč

Volba slevové skupiny: Není možné si vybrat konkrétní slevovou skupinu. Prodávající vždy stanovuje finální cenu produktu, která je uvedena na produktové stránce.

Variabilní slevy: U některých produktů se může výše slevy lišit v závislosti na více proměnných, jako je marže a další faktory, které ovlivňují ceny.

Omezení slevy na některé produkty: Plná sleva se nevztahuje na určité produkty, jako jsou pily, originální náhradní díly atp.

Platba a uplatnění slevy: Pro uplatnění slevy je třeba vybrat platbu převodem či na dobírku. Po vybrání platby převodem obdržíte zálohovou fakturu s konečnými cenami a platebními údaji. Ceny si můžete ověřit a rozhodnout se, zda chcete fakturu uhradit. Platba kartou pro uplatnění slevy není možná.

Vazba slevy na e-mail: Sleva je vázána na e-mailovou adresu, pod kterou jste registrováni. Prosíme, vytvářejte objednávky vždy pod stejným e-mailem.

Kontaktujte nás: Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem info@kasumex.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Tímto systémem se snažíme odměnit naše loajální zákazníky a poskytnout jim větší výhody na základě jejich obchodního objemu. Děkujeme za vaši spolupráci.