Objednávky přijaté od 4. do 6. 7. budeme expedovat 7. 7. 2022. Objednávky přijímáme, jen budeme mít tyto 3 dny zavřeno (4.–6. 7. 2022).

Válce kompletní pro motorové pily TITANIKEL

Titanikel vyrábí společnost Hyway na Tchaj-wanu a National University Materials Research Center jako výsledek po mnoha letech výzkumu a pokusů. Titanové pokovování je metoda pokovování vysokoteplotní parou. Teplota může dosáhnout 900 až 1 000 stupňů C. Hliníkový kov obecně nemůže vydržet tak vysokou teplotu. Proto je nutné před dokončením produktu překonat vysokou teplotu procesu pokovování párou.

 

Válec Titanikel znamená vrstvu titanu potaženou na vnitřní vrstvě válce Nikelem. Jedná se o multikompozitní metodu galvanického pokovování. Protože titan je vysoce pevný kov, lze po galvanickém pokovení použít k broušení pouze diamanty. Povrch válce po broušení bude velmi jasný a hladký, což může výrazně snížit koeficient tření mezi pístem a pístním kroužkem.

 

Samotný Ti je odolný vůči vysokým teplotám, vysoké pevnosti, vysoké odolnosti proti opotřebení, vysoké hustotě a chemické odolnosti, takže je zvláště vhodný pro pracovní prostředí s vysokou teplotou a vysokou pevností

 
3146
3147131463147

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení