Náhradní díly na motorové pily Stihl MS 441

Pokazila se vám motorová pila Stihl MS 44? V této kategorii najdete vše, co pro tuto motorovou pilu máme k dispozici. Vybírejte z desítek náhradních dílů přesně padnoucích do tohoto modelu. K benefitům nákupu u nás patří výborná skladová dostupnost a skvělé ceny – objednejte se třeba benzinovou nádrž Stihl 441 ještě dnes a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům.

Více o motorové pile Stihl MS 441

stihl 441
Stihl 441 náhradní díly

Pila Stihl MS 441 vyniká velmi dobrými parametry a především vylepšeným typem motoru. Je vhodná pro náročné a dlouhodobé použití se všemi typy dřeva. Tento model už se aktuálně neprodává a proto jistě oceníte široký sortiment náhradních dílů pro Stihl 441.

Jaké náhradní díly pro Stihl 441 (Stihl MS 441) nabízíme?

K nejoblíbenějším náhradním dílům pro tuto řetězovou pilu patří startovací ručka, vodící plech nebo řetězka. Pořídit ale můžete také:

  • benzínovou nádrž Stihl 441,
  • Stihl 441 válec,
  • olejové čerpadlo pro motorovou pilu Stihl MS 441
  • a desítky dalších součástek.

Nenašli jste požadovaný náhradní díl pro tuto pilu Stihl? Neváhejte a dejte nám o tom vědět na e-mail kasumex@seznam.cz – možná dokážeme vámi hledanou součástku sehnat.

Jak vybírat a nakupovat díly pro motorové pily

O kompatibilitu jednotlivých náhradních dílů se nemusíte obávat – všechny produkty v této kategorii jsou určeny přímo pro řetězovou pilu Stihl MS 441. Správnost náhradního dílu si můžete ověřit díky fotografii i číselnému kódu. Většina náhradních dílů pro Stihl je vhodná pro více modelů motorových pil. U neoriginálních součástek zaručujeme top kvalitu a přesně sedící rozměry. Více než 99 % zákazníků je s nákupem u nás vždy spokojeno.

Proč vybírat náhradní díly Stihl 441 právě na Kasumexu?

  • Většinu součástek máme skladem.
  • Zvolit si můžete z několika druhů dopravy včetně osobního odběru v Brně zdarma.
  • K objednávce nad 2000 Kč automaticky získáváte dopravu zdarma.
  • Rádi vám pomůžeme s výběrem správných náhradních dílů pro pilu Stihl MS 441 i s čímkoliv dalším.
 

Nejprodávanější

48
36301483630
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem