Náhradní díly pro motorové pily Husqvarna 236

Náhradní díly Husqvarna 236
Náhradní díly Husqvarna 236

Níže jsme pro vás připravili nabídku náhradních dílů pro motorové pily Husqvarna 236. Skladem máme všechny základní komponenty, které se s ohledem na velkou zátěž často opotřebují či porouchají. Náhradní díly pro pily Husqvarna 236 dodáváme v nejbližším možném termínu, protože máme velké skladové zásoby. Motorová pila Husqvarna 236 s našimi náhradními díly vám bude fungovat zase jako nová. Nakupujte náhradní díly výhodně u specialistů.

Kasumex – správná volba pro opravu vaší pily Husqvarna 236

Ať už pro svoji pilu Husqvarna 236 sháníte cokoliv, Kasumex je tím správným místem. Máme nejširší výběr náhradních dílů nejen pro pilu Husqvarna 236 a zároveň se snažíme držet ceny na uzdě. V nabídce navíc máme téměř vše, co byste mohli potřebovat – od palivové hadičky až po olejové čerpadlo nebo zapalování. Nejlevnější náhradní díl pro pilu Husqvarna 236 u nás startuje na ceně 24,50 Kč. 

Kasumex je tu vždy pro své zákazníky. Rádi Vám proto poradíme, pokud si se svojí motorovou pilou Husqvarna 236 nevíte rady. V případě otázek ohledně náhradních dílů pro motorovou pilu Husqvarna 236 nás neváhejte kontaktovat na e-mailu kasumex@seznam.cz

Motorová pila Husqvarna 236 – parametry

Husqvarna 236 patří k velmi dobrým motorovým pilám a proto není problém k ní sehnat i kvalitní náhradní díly Husqvarna. Husqvarna 236 je ideální pro mnoho aktivit včetně nekomplikovaného řezání a hodí se také jako výbava domácí dílny. 

Husqvarna 236 je také skvělým společníkem každého domácího kutila a zahradníka. Tento model řetězové pily se snadno používá a má ergonomický design typický pro všechny pily Husqvarna. Husqvarna 236 patří mezi hobby stroje s nejvyšší úrovní kvality.

Husqvarna 236 – seřízení

Seřízení pily Husqvarna 236 je snadné a veškeré informace k němu najdete v manuálu. Všechny součásti stroje by měly být pravidelně kontrolovány. Pokud některá z částí pily doslouží, je skvělé ji nahradit kvalitními náhradními díly na motorové pily Husqvarna a oddálit tak nákup nového stroje až o několik let. 

Které náhradní díly Husqvarna najdete v této kategorii?

Široký sortiment náhradních dílů u Kasumexu nezapomíná ani na náhradní díly na motorové pily Husqvarna. V této kategorii najdete náhradní součástky a náhradní díly pro model Husqvarna 236. Pořídit si můžete například:

  • Husqvarna 236 řetěz,
  • Husqvarna 236 těsnění,
  • Husqvarna 236 zapalování,
  • Husqvarna 236 olejové čerpadlo,
  • a další náhradní díly na motorové pily Husqvarna.

Jak vybírat náhradní díly na motorové pily Husqvarna 236

V názvu i v detailu každého z náhradních dílů Husqvarna zjistíte mnoho informací, jež vám napomohou ke správnému výběru náhradního dílu pro vaši motorovou pilu. Pokud jste správně zvolili kategorii pro typ stroje (Husqvarna 236), můžete bez obav rovnou vybírat – veškeré produkty v této kategorii jsou náhradní díly na motorové pily Husqvarna 236. 

S výběrem vám může pomoci i obrázek nebo nákres dílu.
Pokud si výběrem náhradních dílů nejste jisti nebo potřebujete s něčím pomoci, dejte nám vědět na e-mail kasumex@seznam.cz Budeme se snažit vám co nejdříve odpovědět. Nákresy a tabulky usnadňující výběr náhradních dílů Husqvarna najdete též v manuálu k vaší motorové pile.

 
31
11951311195
Značky

Stránka 1 z 2 - 32 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 32 položek celkem