Pístní kroužky

Náhradní díly - pístní kroužky
Náhradní díly - pístní kroužky

V této kategorii najdete pístní kroužky pro křovinořezy. Vyberte si z široké nabídky pístních kroužků, které jsou důležitou součástkou pro funkční motor každého křovinořezu. Pístní kroužky totiž udržují těsnost mezi pístem a stěnou válce a zajišťují tak kompresi motoru.

Pístní kroužky vybírejte s ohledem na uvedené rozměry. Pístní kroužky máme skladem a připravené k okamžitému odeslání. Pokud si nevíte rady s výběrem pístních kroužků pro křovinořezy, neváhejte nám napsat na e-mail kasumex@seznam.cz. Můžete také nahlédnout do další oblíbené kategorie pístních kroužků, a sice pístních kroužků pro motorové pily.

Pístní kroužky pro křovinořezy nejvýhodněji od Kasumexu

Kasumex se vždy o co nejpříjemnější ceny náhradních dílu včetně pístních kroužků. Pístní kroužky pro křovinořezy u nás proto můžete pořídit již od 73 Kč. Přidejte se k tisícům spokojených zákazníků a vyberte si z nabídky pístních kroužků ještě dnes.

Víte, že pístní kroužky můžete pořídit ještě levněji? Stačí, když v objednávce zvolíte možnost osobního odběru a přijdete si pístní kroužky vyzvednout do našeho skladu v Brně-Komárově. Snadnější už to být nemůže!

 

 

Nejprodávanější

45
9714597
Značky

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem